Оголошення

Відбувся ІІ (зональний) етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

На базі Баратівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Горохівської сільської ради 22 січня 2022 року відбувся ІІ (зональний) етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика закладів освіти Широківської та Горохівської сільських рад, в якому взяли участь 57 школярів 3-11 класів. Конкурсанти виявили досконалі знання програмового матеріалу, фонетичної, лексичної, словотворчої, граматичної та правописної системи української мови. Більшість учнів уміють користуватися засобами рідної мови, її стилями та жанрами, володіють практичними мовними вміннями і навичками. Творчі роботи переможців вирізняються глибоким змістом, досконалою формою і самостійністю висновків.

09:00:21 24.01.2022