Проведення змагань з настільного тенісу та шахів

Дата: 21.02.2022 08:28
Кількість переглядів: 2018

На виконання наказу відділу освіти та культури від 15.02.2022 року    № 22 «Про проведення змагань з настільного тенісу та шахів серед учнів закладів загальної середньої освіти Широківської ОТГ»  18 лютого 2022 року на базі Червонодолинської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено змагання з шахів та тенісу настільного між командами закладів освіти громади.

Підсумкові результати з шахів:

І місце - Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІ місце - Новопетрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ місце - Червонодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Підсумкові результати з тенісу настільного:

І місце - Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІ місце - Червонодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ місце - Новопетрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Команди нагороджені грамотами, медалями і кубками відповідного ступеня, які надала Громадська організація ФК "АГРОЛІДЕР" Подяка адміністрації Червонодолинської ЗОШ І-ІІІ ступенів за пригощання учасників чаєм з пиріжками.

Що ж готуємося до зональних змагань, які відбудуться на базі Горохівського ЗЗСО Горохівської сільської ради  22.02.2022 року. Дата гарна – бажаємо ПЕРЕМОГИ!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису