Відбулось засідання виконавчого комітету

Дата: 28.10.2021 10:15

Вчора під головуванням сільського голови Сергія Миколайовича Пересунько відбулось засідання виконавчого комітету Широківської сільської ради.На порядок денний було винесено такі питання:

1.Про внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік.

2.Про вжиття додаткових заходів щодо запобігання поширенню на території Широківської сільської територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19,спричиненої коронавірусом SARS-COV-2.

3.Про проведення річної інвентарізації в підпорядкованих установах сільської ради.

4.Про підготовку списання бібліотечного фонду закладів загальної середньої освіти та сільських публічних бібліотек.

5.Про підготовку списання комп'ютерної та оргтехніки в закладах освіти Широківської сільської ради.

За результатами розгляду питань порядку денного були винесені виважені та обґрунтовані рішення .